.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Wiedząc o tym, wkładamy w zdjęcia całą swoją pasję i umiejętności.

Ten wyjątkowy dzień zawsze wypełniony jest szczęściem, uśmiechem i chwilami naturalnej radości,  a naszym  zadaniem jest uchwycenie tych najpiękniejszych i niebanalnych. Emocje związane z przygotowaniami, skupienie przy ceremonii ślubnej, doskonała zabawa na przyjęciu oraz luz na sesjach plenerowych czy w studiu to te momenty, które zostają na długo w pamięci, a  jeszcze dłużej na zdjęciach, które znajdą się w Waszym albumie.

Na sesję plenerową możemy zaproponować piękne podpoznańskie okolice lub nowoczesne, industrialne centrum Poznania. Możemy umówić się Waszych ulubionych, urokliwych, sentymentalnych miejscach, a jeśli będzie taka potrzeba, możemy przyjechać  na zdjęcia do Waszego domu, mieszkania czy ogrodu.

 

Jesteśmy gotowi na Wasze wymagania.

 

Pracujemy na profesjonalnych aparatach firmy NIKON wraz z szeregiem najwyższej klasy jasnych obiektywach tej samej marki, dzięki czemu podczas fotografowania nie ogranicza nas skąpe oświetlenie czy brak ostrości. Ponadto opcjonalnie możemy zaproponować ujęcia zrobione przez dwóch fotografów,  co pozwala na większą swobodę w kreowaniu kadrów i jeszcze ciekawszego spojrzenia na szczegóły, emocje i Wasze piękno, jak i atmosferę tego cudownego święta.

Oczywiście posiadam również akredytację wydaną przez Kurię Biskupią, uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas ceremonii ślubnej w kościele.

 

Spełniamy oczekiwania

 

 

Fotografia, reportaż ślubny obejmuje kilka możliwości:

 

1.  Przygotowania przedślubne i błogosławieństwo przez rodziców.

2.  Ceremonia Ślubna, życzenia gości, zdjęcie grupowe

3.  Wesele do godz. 1.30 lub opcja do ostatniego gościa :-)

4.  Pełen pakiet czyli jesteśmy z Wami od rana do 1.30 Waszej zabawy weselnej. Sesję plenerową możemy  zorganizować  w dniu ślubu lub w inny ustalony wspólnie dzień. Z doświadczenia jednak wiemy, że sesje plenerowe w inny dzień niż uroczystość zaślubin, są bardziej spontaniczne, a luz Pary Młodej zdecydowanie wpływa na rezultat końcowy fotografii )

5.  Jako dodatkowo, ostatnio modna atrakcja "FOTO BUDKA" czyli zaaranżowane mini studio, w którym goście weselni wraz z parą młodą fotografują się swobodnie i na luzie wprowadzając do zdjęć weselnych humorystyczny akcent wypełniający tradycyjne ujęcia z wesela.

6.  Wasze pomysły są dla nas inspiracją, więc nie musimy ograniczać się do wyżej wymienionych :-)

 

 Każda Młoda Para korzystająca z naszych usług,  niezależnie od wybranej opcji otrzymuje od nas:

- odbitki w formacie 13x18 na profesjonalnym papierze FUJI 
zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płycie DVD; 
jedno wybrane zdjęcie  w formacie 30X40 wykonane wg kryteriów galeryjno muzealnych FINE ART.

- Dojazd do 100km Gratis !

 

Zapraszamy i już nie możemy doczekać się Waszego ślubu :-)

 

Anna i Sebastian