Studio

 

Serdecznie zapraszamy do naszego studia w Poznaniu. Proponujemy Wam sesje ślubne, portretowe, ciążowe, rodzinne, stylizowane lub naturalnie oddające Wasz urok osobisty. Oczywiście zdjęcia możemy wykonać również  u Was w domu, zabierając ze sobą część naszego sprzętu oświetleniowego.Wiele możliwości dają sesje plenerowe, które cieszą się uznaniem nie tylko u par ślubnych.

Do każdej sesji przygotowujemy się indywidualnie – wspólne ustalenia pozwolą nam zaproponować ujęcia, które będą spełniać Wasze oczekiwania.

Sesja Portretowa, wizerunkowa

To tzw. Mała sesja, która trwa ok. 1- 1,5h. W trakcie której wykonujemy taką ilość ujęć abyśmy wspólnie byli zadowoleni z efektów pracy. Finalnie otrzymujecie 6 zdjęć w formie elektronicznej na płycie CD/DVD  w formacie które umożliwią zrobienie odbitek w większym formacie.

Sesja Ciążowa lub rodzinna

Czas takiej sesji to 1,5 - 2h. W trakcie której wykonujemy taką ilość ujęć abyśmy wspólnie byli zadowoleni z efektów pracy. Finalnie otrzymujecie 12 zdjęć w formie elektronicznej na płycie CD/DVD  w formacie które umożliwią zrobienie odbitek w większym formacie.

Sesja dziecięca

Wiele możliwości dotyczących stylizacji, a czas trwania sesji dopasowany jest do potrzeb

dzieci. Ilość zdjęć i odbitek do uzgodnienia.

Sesje Ślubne - szczegółowe informacje w zakładce Śluby